Ana Sayfa Ben Kimim Çalışma Alanlarım Kısa Yanıtlar Yorumlarınız İletişim
Psikolog Emel Kalınkılıç

Yorumlar

 

Önceki 4/2 Sonraki
Alan Ö. Ö.  

Eşimin ısrarı üzerine terapiye başladık. Ama gördüm ki geç bile kalmışız. Neleri yanlış yaptığımızı, neyi nasıl çözmemiz gerektiğini ve özellikle öfke kontrolünü sağlamak için öğrendiğimiz yöntemler için çok geç kalmışız diye düşünüyorum. Neyse ki başlamayı ve başarıyla bitirmeyi becerdik. Emel hanımın resmen hayatımıza bir yöne verdiğini ve evliliğimizi kurtarmamız adına sihirli bir el gibi hayatımıza girdiğini söyleyebilirim. Her şey için teşekkürler..

Alan S. T.  

Sevgili emel hanım, sizin güler yüzlü ve gerçekten işine saygısı olan bir doktor olduğunuzu düşünüyorum. Güler yüzünüz ve işinize duyduğunuz saygı beni çok etkiledi. Beş haftadır bizimle yakından ilgilendiniz, sorunlarımızı dinleyip bize yardımcı oldunuz. Her zaman tam söylediğiniz saatte bizi aldınız, hiç bekletmediniz. Bunun için size teşekkür ederiz. Size gelmeden önce biz gerçektende konuşmuyormuşuz bunu anladım. Yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Alan A. C.  

Emel hanım bizde yarattığınız bu değişim için teşekkür ederim. Bize çok yardımcı oldunuz. Birilerinin bize yardımcı olduğunu bilmek çok güzel bir duygu. İlk geldiğimizde bize ne kadar yardımcı olabilir ki düşüncesi vardı. Ama kısa zamanda gördüm ki ne çok şey değişebiliyormuş. Gördüm ki bizim problemimiz sadece güven eksikliği değilmiş. İletişim kuramamakmış asıl mesele.. çok şey gördük çok şey öğrendik, ne kadar teşekkür etsek az..

Alan A. A.  

Terapiye gelirken nasıl bir ortamla karşılaşacağıma dair fikrim yoktu. Yaklaşık bir buçuk ay süre içerisinde burada konuştuklarımız ve sonrası bize verilen sorumlulukları yerine getirirken, evliliği ve bu birlikteliği sürdürürken doğru olduğunu düşündüğümüz oysa yanlış olan bir çok davranışımın olduğunu, eşime gereken saygıyı göstermediğimi, eşimi çok sevmeme rağmen ona o sevgiyi göstermediğimi fark etim. Bunları anlamamı sağladığınız ve nasıl düzelteceğimi gösterdiğiniz için size minnettarım. İyi çalışmalar.

Alan M. K. İ.  

Bence buradaki en önemli kazancımız iletişimi öğrenmek oldu. İletişim tekniklerini uyguladıkça evliliğimizin daha iyiye gittiğini gördüm. Böyle konuşmaya başladığımız gün itibariyle ben eşimi eşimde beni daha iyi anlar olduk. Bir de, hayatın sadece iş olmadığını, eşimle çocuğumla beraber neler yapabileceğimi gördüm. Bunun çok daha güzel olduğunu anladım. Burada öğrendiklerimizi uygulayarak evliliğimizi sürdürmenin daha doğru olacağı, sorunlarımızı konuşarak çözebileceğimiz inancındayım. Yardımlarınız için size çok teşekkür ederim.

 


0312 418 1049 infophone Yasal Uyarılar | Hata Bildirin | Emel 2013 © 2014 TecnoWeb