Ana Sayfa Ben Kimim Çalışma Alanlarım Kısa Yanıtlar Yorumlarınız İletişim
Psikolog Emel Kalınkılıç

Yorumlar

 

4/1 Sonraki
Alan A. T. Haziran 2014

EFT ile ilk tanıştığımda çok da mantıklı gelmemişti. Hatta bir anlam verememiştim. Fakat ilk EFT terapisinde bile şaşırtıcı biçimde işe yaradığını gördüm! Aklınızdan geçen ve sürekli tekrarladığınız bir duruma ilişkin duygunuz kısa sürede değişiyor!

Yani sizde olumsuz duygular uyandıran bir durum, seans sırasında sizde bir tepki yaratmaz hale gelebiliyor. Gerçekten şaşırtıcı. İnsan beyninin ve vücudunun sağlığı, enerji akımlarıyla birebir ilgili bir husus ve bunu görebiliyorsunuz.

Alan Defne Haziran 2014

Yeni ve pratik bir deneyim kazandığım için mutluyum. Kendimi bu eğitime katıldığım için şanslı ve farklı hissettiğimi söyleyebilirim.

Alternatif iyileşme tekniklerinden birini öğrenmeye başladığım için mesleki boyutta kendimi daha güvenli hissediyorum. EFT’yi danışanlarıma da uygulayabilecek düzeye gelebilirsem daha mutlu olacağıma inanıyorum.

Alan Ş. B. Haziran 2014

EFT’nin bana yaşattıkları:

  • Olumsuz duyguların yaşattıklarından arınma,
  • Hedeflere ve olumlu hislere doğru yönelme,
  • Hayatta yaşadığım sıkıntılardan, tıkanıklıklardan, olumsuzluklardan kurtulma,
  • Kendini gerçekleştirmiş insan olma yolunda ilerlemeyi sağlayacak önemli adımlardan biri,
  • Kısacası mutlu olmayı öğrenme.
Alan E. Haziran 2014

EFT ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu yöntem ile, karşılaşacağım her türlü olumsuz duyguyu çok hızlı bir şekilde olumlu/pozitif duygularla değiştirebileceğimi öğrendim. 3-4 seansta rahatlıkla fark edeceğiniz sonuçların ortaya çıkması bana hala çok şaşırtıcı geliyor.

Sadece psikolojik sorun yaşayanların değil, herkesin daha pozitif ve mutlu bir hayat sürebilmesi için mükemmel bir teknik olduğuna inanıyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Alan Gonca Fidan Haziran 2014

Daha önce birkaç kez deneyimlememe rağmen, bugün ilk kez kendi kendime ve bir başkasına uygulama yaptım. Yapar yapmaz bir etki olması, hatta sonuç alınması beni çok şaşırttı. Ayrıca çok kısa sürede öğrenilebilen bir teknik olması ve uygulama süresinin de kısa olması çok büyük avantaj. Her türlü duygu için kullanılabilen başka böyle pratik bir teknik var mı bilmiyorum ama eft gerçekten uygulaması çok zevkli bir enerji tekniği.
Duygu çalışması yaparken de ilk kez bu kadar duygunun varlığının farkına vardım. Bazıları olumlu ya da olumsuz yaşamımda hiç olmadığını fark ettim. Bundan sonra ilk işim, olumsuz duygularıma birer birer çalışmak sonra da sevdiklerime uygulamak olacak.
Bunu bize bu kadar güzel, sade ve de eğlenceli anlattığınız için de Emel Hanım size çoook teşekkür ederim :)

Alan E. S. Haziran 2014

Öncelikle bu eğitimi alma fırsatını yakaladığım için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu kadar hızlı sonuç alınabileceğini hiç düşünmemiştim. Tek üzüntüm, EFT’yi bu güne kadar öğrenmemiş olmam. Hayatıma çok şey katacağını düşünüyorum. Emeğinize sağlık Emel Hanım. Çok teşekkürler.

Alan Ersin T. Haziran 2014

Eskiden sınavlardan önce acayip stres yapardım. Doğru düzgün ders çalışamazdım. Çalıştıklarım ya aklıma girmez ya da sınavda aklımdan uçup giderdi. Sınavda kafam durur, çalıştıklarımı hatırlayamazdım. Şimdi her sınavdan önce EFT yapıyorum. Birkaç dakika içinde stresim kayboluyor. Dersime odaklanabiliyorum. Çalıştıklarım da aklımda kalıyor. Sadece sınavda değil ne zaman kendimi gergin ve stresli hissetsem eft yapıyorum. Bana bu tekniği öğrettiğiniz için çok teşekkür ederim.

 


0312 418 1049 infophone Yasal Uyarılar | Hata Bildirin | Emel 2013 © 2014 TecnoWeb