Ana Sayfa Ben Kimim Çalışma Alanlarım Kısa Yanıtlar Yorumlarınız İletişim

Enerji Terapisi Teknikleri

  Enerji Terapisi

Yediğimiz yiyeceklerden, karşılaştığımız insanlara, hissettiğimiz duygulara kadar hayatımızdaki her şeyin bir frekansı vardır ve sinir sistemimiz bir anten gibi tüm bu frekansları algılar.

Bu frekanslardan bazılarıyla uyum içinde titreşirken, bazıları karşısında gerilir, uyumsuzluk gösteririz. Buna kendi düşüncelerimiz de dâhil.

Örneğin, öfke, kıskançlık, nefret gibi olumsuz duygular enerjimiz düşürürken, aşk, sevgi, neşe gibi olumlu duygular enerjimizi yükseltmektedir.

Yaşam biçimimizin, doğal düzenden çok çok uzaklaştığı günümüzde, kaliteli yaşam için bedenimizin enerji sistemiyle bilinçli bir ortaklık kurmak zorundayız. Enerji çalışmalarını, günlük yaşamın kirlenmesinden arınmak için, bozulan ahengimizi yeniden kurmak için kullanacağımız gibi, sağlığımızı korumak, zihnimizi güçlendirmek, ruhumuzu parlatmak için de kullanabiliriz. Ne de olsa insanın en temel motivasyonu kendisinin en iyi versiyonu olmaktır.

Enerji terapilerinin, öncelikli kullanım amacı, sağlığı korumak ve hastalıkları önlemektir. Hastalık oluşunca müdahale etmek değildir.

Kullanılan yöntemler, bir tıbbi tedavi yöntemi değildir. Tıbbi tedavi yerine kullanılamaz.

Enerji teknikleri, güvenli, doğal ve kolay sonuç alınan tekniklerdir. Herhangi bir yan etkisi yoktur ve başkasına zarar vermek amacıyla kullanılamaz.

 


0312 418 1049 infophone Yasal Uyarılar | Hata Bildirin | Emel 2013 © 2014 TecnoWeb