Ana Sayfa Ben Kimim Çalışma Alanlarım Kısa Yanıtlar Yorumlarınız İletişim

Uyarılar-Hatırlatmalar

 

Internet sitemiz ve sayfalarımızda yer alan her türlü içerik (fotoğraf, kompozisyon, yazılı eser, video, film, çizim, tanımlayıcı özellik, vb.) ile çalışmaların ve/veya bunların parçalarının; onay alınmadan başka internet sitelerine ve/veya yazılı yada görsel basına taşınması, bunların kopyalanması ve yayımı mümkün değildir.

Internet sitemiz ve sayfalarında yer alan içerik ve bunlar hakkındaki talep, öneri ve görüşleriniz için buraya tıklayarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Sitemiz ve içeriğimiz bilinen internet protokolleri ile yayımlanmakta olup; sitemiz ve sayfalarında teknik yada diğer nedenlerle doğacak aksaklık ve bozulmalarda hiç bir hukuki sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Internet sitemiz ve sayfalarındaki bilgi, görsel ve diğer içerik için; ulaşımı durdurma, içeriği değiştirme; kaldırma ve diğer haklarımız saklıdır.

Internet sitemiz ve sayfalarımızda yer alan formlarla tarafımıza ilettiğiniz her türlü bilginiz; iletişimin tamamlanmasının ardından gizli tutulmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz işlemlere bağlı olarak tarafınıza eMail yada SMS ile bilgilendirmeler gönderebilmektedir.

Sayfalarımız ve içerik, bilinen güvenlik yazılımları ile kontrol edilmektedir.

 


0312 418 1049 infophone Yasal Uyarılar | Hata Bildirin | Emel 2013 © 2014 TecnoWeb