Ana Sayfa Ben Kimim Çalışma Alanlarım Kısa Yanıtlar Yorumlarınız İletişim

Psikolog KALINKILIÇ Hakkında

 

Psikolog Emel KALINKILIÇPsikolog Emel KALINKILIÇ, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde doğmuştur. Liseyi 1992 yılında birincilikle tamamlamış ve aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ne başlamıştır.

1996 yılında psikolog unvanı ile mezun olan yazar, önce endüstri psikolojisi alanına yönelmiş ve personel seçimi, eğitimi ve motivasyonu konularında çalışmıştır. Sigortacılık, mağazacılık, inşaat ve satış sektörlerinde çeşitli firmalarla çalışmış ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Daha sonra mesleki yönelimini sağlık psikolojisi ve enerji psikolojisi alanına çevirmiş, çalışma ve eğitimine bu doğrultuda devam etmiştir. Uzun süre organ kaybı ve beyin hasarı yaşamış hastalarla, travma sonrası bozukluklar, organ kaybına bağlı uyum bozuklukları ve reorganizasyon, fantom ağrı, beyin hasarına bağlı davranış bozuklukları ve bilişsel yeniden yapılandırma gibi konularda çalışmıştır.

Bunlara ek olarak, Aile ve Evlilik Terapisi eğitimini de tamamlamış ve enerji terapisti kimliğini aile ve evlilik terapisti kimliği ile bütünleştirerek, ailelere yönelik bütünsel koruyucu çalışmalar yürütmüştür.

Halen Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesinde görev yapmakta ve çalışmalarını ağırlıklı olarak aile, evlilik, ilişkiler, ergenlik ve enerji teknikleri konularında yürütmektedir.

 


0312 418 1049 infophone Yasal Uyarılar | Hata Bildirin | Emel 2013 © 2014 TecnoWeb